Магніти "Українська Ельба" на згадку

Обсуждение любых тем, которые не вынесены в отдельные форумы.

Модераторы: Never, sola, El Lagarto, Slava

Аватара пользователя
Khrystofor_Kolumb
Сообщения: 67
Зарегистрирован: 01 дек 2011, 12:41
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Магніти "Українська Ельба" на згадку

Сообщение Khrystofor_Kolumb »

Вітаю шановні. Є ідея зробити пластикові гнучкі магніти на холодильник з символікою зустрічі. Хотілося довідатися що спільнота думає про це. Дозвіл спитати за користування малюнком. Магніт буде платним за символічну ціну, яка буде перекривати собівартість виготовлення партії. Це робиться не з комерційною ціллю, просто щоб залишити память і згадку про зустріч.
Вложения
12222222222.jpg
12222222222.jpg (8.91 КБ) 18458 просмотров
Свобода - це коли твої справи відповідають твоїм внутрішнім поривам та бажанням.
Аватара пользователя
Raider
Клуб Автостопных Алкоголиков (КАА)
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 апр 2005, 07:25
Откуда: Луганск

Сообщение Raider »

Идея хорошая, мне нравится.
Аватара пользователя
Slava
Администратор форума
Сообщения: 1235
Зарегистрирован: 04 фев 2005, 18:39
Откуда: Херсон
Контактная информация:

Сообщение Slava »

Символічна ціна це скільки?
Оголоси вартість тиражу 50, 100, 200, 500 шт., щоб воно краще обговорювалось.
Я вважаю так. Навіть за символічну собівартість багато хто не захоче брати. Тому треба робити магніти за общакові гроші й роздавати усім ельбійцям по 1шт., а хто захоче більше то нехай платить за надлишок по їх собівартості.
Там, где небо сойдется с Землёй,
Там, где звезды увидят закат,
Там, где вечность умыта росой,
Где растет золотой виноград,
Будем мы!
Аватара пользователя
Khrystofor_Kolumb
Сообщения: 67
Зарегистрирован: 01 дек 2011, 12:41
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Сообщение Khrystofor_Kolumb »

Собівартість кінцева коливається в межах 10 грн. Залежить від поліграфії, матеріалів, термінів, і кількості потенційних покупців, розміру тиражу, ціни доставки. З общака як на мене гибле діло. кожен в змозі взяти за свої, ціна не захмарна і гемору менше буде.
Свобода - це коли твої справи відповідають твоїм внутрішнім поривам та бажанням.
Аватара пользователя
Slava
Администратор форума
Сообщения: 1235
Зарегистрирован: 04 фев 2005, 18:39
Откуда: Херсон
Контактная информация:

Сообщение Slava »

Khrystofor_Kolumb писал(а):Собівартість кінцева коливається в межах 10 грн.
За 10 і навіть дешевше бачив у нас магніти в роздріб.
Khrystofor_Kolumb писал(а):Залежить від ... термінів.
Термін максимальний. Куди нам поспішати.
Khrystofor_Kolumb писал(а):Залежить від кількості потенційних покупців
Починай опитування. 10 - максимум 20 чоловік відпишуться на форумі що візмуть. На самій Ельбі охочих буде трохи більше.
Khrystofor_Kolumb писал(а):Залежить від розміру тиражу
От я і прошу узнати залежність ціни від тиражу від 50 до 500 штук.
Khrystofor_Kolumb писал(а):Залежить від ціни доставки.
Якщо замовляти в Україні, 10-15 гривень за весь тираж.
Khrystofor_Kolumb писал(а):З общака як на мене гибле діло.
Чому? Поясни. Общак він вже є, його збирати не треба.
Khrystofor_Kolumb писал(а):кожен в змозі взяти за свої, ціна не захмарна і гемору менше буде.
Ну не скажи.
Там, где небо сойдется с Землёй,
Там, где звезды увидят закат,
Там, где вечность умыта росой,
Где растет золотой виноград,
Будем мы!
Аватара пользователя
Raider
Клуб Автостопных Алкоголиков (КАА)
Сообщения: 1040
Зарегистрирован: 06 апр 2005, 07:25
Откуда: Луганск

Сообщение Raider »

Славик, я вот думаю что дисков бесплатных вполне достаточно.
Магнитик можно и купить...
Аватара пользователя
Khrystofor_Kolumb
Сообщения: 67
Зарегистрирован: 01 дек 2011, 12:41
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Сообщение Khrystofor_Kolumb »

Якщо я буду цим займатися то часу в мене мало, замовляти більше чим 100 штук невигідно і ризиковано. Ціна буде розраховуватися як Ц типографії.+ Дост./кількість потенційних покупців. Чим Більше таких найдеться тим дешевше буде. Якщо з общака викупити частину магнітів, то це зменшить вартість реалізації, тому що перекриє ризики.
Свобода - це коли твої справи відповідають твоїм внутрішнім поривам та бажанням.
Аватара пользователя
Slava
Администратор форума
Сообщения: 1235
Зарегистрирован: 04 фев 2005, 18:39
Откуда: Херсон
Контактная информация:

Сообщение Slava »

Khrystofor_Kolumb писал(а):Якщо я буду цим займатися то часу в мене мало
Отже, пропоную насамперед почати з пошуків того хто цим буде займатись. Та чи знайдемо?
Khrystofor_Kolumb писал(а):замовляти більше чим 100 штук невигідно і ризиковано.
Якщо ціна до 100 шт. будет 10 грн./шт., а більше сотні - по 1 грн./шт., то вже треба добре замислитись ризиковано чи ні. Тому вважаю що без більш-менш точних орієнтовних цін подальше обговорення питання не має сенсу.
Khrystofor_Kolumb писал(а):Ціна буде розраховуватися як Ц типографії.+ Дост./кількість потенційних покупців. Чим Більше таких найдеться тим дешевше буде.
Так от і запитай у типографії розрахунки. Ми ж не можимо замовляти всліпу. Від ціни буде залежати кількість бажаючих заплатити.
Там, где небо сойдется с Землёй,
Там, где звезды увидят закат,
Там, где вечность умыта росой,
Где растет золотой виноград,
Будем мы!
Аватара пользователя
Khrystofor_Kolumb
Сообщения: 67
Зарегистрирован: 01 дек 2011, 12:41
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Сообщение Khrystofor_Kolumb »

Я можу цим зайнятися,якщо це не буде за 3 дня до виїзду))) Для цього як найшвидше потрібно прийняти рішення(а не проводити всеукраїнський референдум)
Ось розклади по типографії-100шт=мін 275 грн. порахуйте по формулі вище що виходить за вартість.
Свобода - це коли твої справи відповідають твоїм внутрішнім поривам та бажанням.
Аватара пользователя
Slava
Администратор форума
Сообщения: 1235
Зарегистрирован: 04 фев 2005, 18:39
Откуда: Херсон
Контактная информация:

Сообщение Slava »

Khrystofor_Kolumb писал(а):Для цього як найшвидше потрібно прийняти рішення(а не проводити всеукраїнський референдум)
В чому справа, приймай без референдуму. Я згоден з будь-яким рішенням, візьму собі один магніт :mrgreen:
Khrystofor_Kolumb писал(а):Ось розклади по типографії-100шт=мін 275 грн. порахуйте по формулі вище що виходить за вартість.
Це вже хоч щось до теми. Але ще треба було уточнити вартість за 200 шт. та 500 шт. Сподіваюсь, це безкоштовно? Бо стільки вже повторюю, а результату обмаль.
Там, где небо сойдется с Землёй,
Там, где звезды увидят закат,
Там, где вечность умыта росой,
Где растет золотой виноград,
Будем мы!
Аватара пользователя
Khrystofor_Kolumb
Сообщения: 67
Зарегистрирован: 01 дек 2011, 12:41
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Сообщение Khrystofor_Kolumb »

Slava навіщо тобі скільки, на зліт в основному їздять одні й тіж, поповнення лав новими учасниками десь 10%, 200 чи 500 шт куди їх дінеш?? При кожній зустрічі не будуть брати по магніту. Раз взяв тай кінці у воду.
Свобода - це коли твої справи відповідають твоїм внутрішнім поривам та бажанням.
Аватара пользователя
Slava
Администратор форума
Сообщения: 1235
Зарегистрирован: 04 фев 2005, 18:39
Откуда: Херсон
Контактная информация:

Сообщение Slava »

Khrystofor_Kolumb писал(а):навіщо тобі скільки
Та хоча б водіям роздавати які пізвозять. Дуже приємно і водію і собі залишити якусь дрібничку. Останнім часом ми завжди купляємо або замовляємо у подорожі автостопом якісь сувеніри. А магніти з символікою фестивалю - це майже універсальний сувенір для драйвера.
Там, где небо сойдется с Землёй,
Там, где звезды увидят закат,
Там, где вечность умыта росой,
Где растет золотой виноград,
Будем мы!
Аватара пользователя
sola
Великий подскарбий коронный
Великий подскарбий коронный
Сообщения: 1031
Зарегистрирован: 12 апр 2007, 15:10

Сообщение sola »

Идея клёвая. Цена более чем разумная и нефиг трынькать общак и приучать к халяве. Колумб, а не можешь заодно узнать - может и значки можно сделать? Круглые? Такой значок я б на рюкзаку охоче носила....
Аватара пользователя
Khrystofor_Kolumb
Сообщения: 67
Зарегистрирован: 01 дек 2011, 12:41
Откуда: Kiev
Контактная информация:

Сообщение Khrystofor_Kolumb »

Спробую зайнятися виготовленням магнітів. Скиньте мені малюнок в оригіналі і нормальної якості на мило Punck_kish@ukr.net Із значками складно тому що там потрібно тираж теж(
Свобода - це коли твої справи відповідають твоїм внутрішнім поривам та бажанням.
Аватара пользователя
Slava
Администратор форума
Сообщения: 1235
Зарегистрирован: 04 фев 2005, 18:39
Откуда: Херсон
Контактная информация:

Сообщение Slava »

Khrystofor_Kolumb писал(а):Скиньте мені малюнок в оригіналі і нормальної якості на мило
Відправив.
Khrystofor_Kolumb писал(а):Із значками складно тому що там потрібно тираж теж(
Але ж цікаво! Може не усе так страшно? Значки драйверам теж будуть у нагоді в якості сувеніру на згадку. Влітку ми закупали значки з українською символікою по 5-10 гривень спеціально на сувеніри для водіїв, і усі вони були у захваті від такого подарунку. Навіть скажу більше, кілька разів подарений значок впливав на подальший розвиток подій нашої подорожі по Туреччині. Наприклад, одного разу на виході з чергової машини ми подарували водію значок, після чого він наполегливо запросив нас назад щоб ми ночували не в наметі а у його кабіні. Прийшлося погодитись. І усе лише із-за такої маленької дрібнички, як подарений на згадку значок.
Отже не кажи що складно а узнавай який потрібен тираж, а головне - ціни в залежності від тиражу.
Там, где небо сойдется с Землёй,
Там, где звезды увидят закат,
Там, где вечность умыта росой,
Где растет золотой виноград,
Будем мы!
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 15 гостей