Тарас Бульба 2009: Добро пожаловать в Дубно!

Комментарии излишни. Здесь же размещаем художественное творчество.

Модераторы: Never, sola, El Lagarto, Slava

Ответить
Аватара пользователя
skype87
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 29 май 2008, 15:38
Откуда: Демидівка, РВ
Контактная информация:

Тарас Бульба 2009: Добро пожаловать в Дубно!

Сообщение skype87 »

Тарас Бульба 2009
З 17 по 19 липня в Дубні традиційно відбудеться найстаріший український рок-фестиваль "Тарас Бульба-2009".

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ХІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РОК-ФЕСТИВАЛЬ „ТАРАС БУЛЬБА-2009”

І. Загальні положення

ХІ всеукраїнський фестиваль рок-музики „Тарас Бульба” проводиться з 17 по 19 липня 2009 року в м. Дубно Рівненської області (Україна).
Засновниками фестивалю є: приватне підприємство „Фестиваль „Тарас Бульба”
Організаторами фестивалю є: приватне підприємство „Фестиваль „Тарас Бульба”, СПД «Арсенюк М.М.», Дубенська міська рада, Рівненське обласне управління культури та туризму.
Фестиваль проводиться за підтримки міністерства культури та туризму України. Співорганізаторами фестивалю є: Дубенське міське управління культури та туризму, Дубенське міське управління сім’ї та молоді
Метою фестивалю є:
піднесення української національної ідеї серед молодих творчих сил;
сприяння підняттю професійного рівня українських виконавців;
допомога обдарованій молоді;
пропагування серед молоді здорового способу життя;
утвердження бережливого ставлення до навколишнього середовища та екологічного виховання;
пропагування та підняття правової свідомості, дотримання авторських прав у царині програмного забезпечення, аудіо та відео продукції;
пропаганда вітчизняних виробників та товарів;
увіковічення образу Тараса Бульби як національного символу.
Основними завданнями фестивалю є: розвиток та популяризація вітчизняної молодіжної культури, естетики; сприяння піднесенню української національної ідеї серед молодих творчих сил, зростанню професійного рівня українських виконавців; оригінальне відтворення традиційних звичаїв та обрядів; оволодіння традиційною манерою виконання в середовищі рок колективів, розширення творчих зв’язків між молодіжними гуртами, поглиблення взаєморозуміння між молодим поколінням різних країн і народів та входження України до європейського й світового культурного простору; продюсування та допомога обдарованій молоді; пропаганда вітчизняних виробників та товарів; залучення молоді до вивчення, успадкування, збереження та популяризації української рок музики, народних історико-культурних традицій, виховання та ствердження справжнього сучасного українського мистецтва серед молоді України.
Програма фестивалю передбачає: проведення відбіркових турів по регіонах України, відкриття, закриття та гала-концерту фестивалю, виступи на відкритих та закритих концертних майданчиках міста Дубно й в регіонах України, екскурсійна програма.
Підготовчу роботу, організацію та проведення фестивалю здійснює організаційний комітет та дирекція фестивалю, що затверджується фестивальною радою при Дубенькому міськвиконкомі.
Фінансування фестивалю здійснюється за рахунок центральних та місцевих органів виконавчої влади в межах асигнувань, передбачених в державному та місцевому бюджеті України на відповідний рік, можливе залучення інших джерел та надходжень не заборонених чинним законодавством.

ІІ Умови участі

Рок-фестиваль «Тарас Бульба» є конкурсом, що обіймає всі стилі та напрямки сучасної рок-музики.
Учасниками фестивалю можуть бути молодіжні та дорослі гурти, що представляють традиційну культуру регіонів України, та інші колективи, відібрані дирекцією й організаційним комітетом фестивалю.
Усім гуртам, які бажають взяти участь у фестивалі, необхідно пройти відбірковий тур. Лише після цього гурт допускається до участі у фестивалі.
Відбір проходитиме у два етапи: перший - за демо-записами, другий - прослуховування відібраних виконавців та гуртів „наживо”. Місце, час та умови прослуховування повідомляються заздалегідь.
Головною умовою участі у фестивалі „Тарас Бульба” є виконання україномовних рок-композицій у всіх її напрямках та стилях. Для того, щоб взяти участь у відборі на фестиваль, необхідно надіслати на поштову адресу фестивалю заповнену заявку та демо-запис у форматі аudio-CD з 5-7 україномовними композиціями.
Заявки приймаються до 20 травня 2009 року від фізичних осіб та творчих об'єднань, спілок, агентств та центрів. До заявки додаються творча біографія, обов`язково – демонстраційні аудіо чи відео матеріали (демо-матеріали не повертаються).
Участь у фестивалі безкоштовна. Доїзд колетивів за власний кошт.
Заїзд команд на конкурс проводиться в день офіційного старту фестивалю, тобто 18 липня 2008 року.
Команди забезпечуються житлом на термін проведення фестивалю (поселенню підлягають виключно учасники!).
Фестиваль „Тарас Бульба” триває три дні. У перші два дні відбувається конкурсна програма фестивалю, в якій беруть участь команди-конкурсанти, що запрошені організаторами після попереднього відбору. Третього дня проходитиме гала-концер фестивалю за участю переможців (лауреатів та дипломантів), відбудеться вручення нагород та призів, виступ гостей фестивалю.
Кожен колектив повинен підготувати для участі у фестивалі „Тарас Бульба” 20-хвилинну концертну програму (не більше 4 пісень).
До участі у фестивалі допускаються виконавці з усіх регіонів України та інших країн світу, що мають в своєму репертуарі не менше 7 (семи) творів українською мовою або ж інструментальні композиції, пройшли попередній відбір та узгодили свої стосунки з дирекцією, щодо подальшої співпраці та прав на аудіо і відео матеріали з фестивалю. ;Документом, що дає право брати участь у фестивалі є офіційне запрошення.
Переможців конкурсу визначає компетентне журі фестивалю.
Критерії оцінювання конкурсних виступів:
Професійний рівень виконання;
Аранжування;
Вміння працювати з публікою
Обов’язковою умовою участі в конкурсі є підписання юридичних документів, які надають право фестивалю використовувати записані аудіо та відзняті відеоматеріали за власною метою.
Використання фонограм учасниками фестивалю заборонено. В конкурс допускається тільки «живе» виконання.
Вік конкурсантів необмежений.
Організатори мають виключне право відбору учасників на фестиваль по кількості, професійному рівню, регіональній та жанровій приналежності, а також визначення послідовності (день, час) виступу учасників.
Під час фестивалю всі колективи знаходяться у розпорядженні організаційного комітету та дирекції і беруть участь у всіх заходах фестивалю. Під час фестивальних заходів може проводитися фотографування, аудіо та відео запис виступів колективів-учасників. Дирекція фестивалю залишає за собою право використання вказаних записів та фотознімків учасників.
Лауреати та дипломанти отримують призи та пам’ятні сувеніри від спонсорів фестивалю.

ІІІ. Термін подачі заявок

Заявки приймаються з 1 березне по 20 травня 2009 року.
Для підтвердження участі у фестивалі „Тарас Бульба” колективи надсилають заповнену анкету-заявку учасника, демо-запис у форматі МР3 з 2-3 україномовними композиціями на електронну адресу taras-bulba@i.ua. Об’єм листа не повинен перевіщувати 15 Гб. У електронному листі обов’язково вказати тему: Заявка на фестиваль Тарас Бульба 2009.
Для тих, хто не має доступу до мережі Інтернет заявки та диски з демо-записами можна переслати УкрПоштою на адресу: 03169, м.Київ (Жуляни) вул. Леніна, 7, Олександру Пахолюку.

Заявки заповнені нерозбірливим почерком не приймаються !!! Усі пункти є обов’язковими для заповнення. У заявці обов”язково вказати назву гурту та сценічне ім”я виконавця, склад та спеціалізацію учасників, назву та тривалість композицій, які будуть виконуватись, авторство музики і тексту, дату створення колективу, поштову адресу контактної особи (для листування) та інше.
Про результати відбору буде повідомлено по закінченню терміну прийняття заявок. Інформація буде розміщена на офіційному веб-сайті фестивалю “Тарас Бульба”(адресу див. вище).

ІV. Прибуття колективів

Колективи прибувають до м.Дубно 17 липня після 9.00 год. Оргкомінет фестивалю знаходиться в Палаці дітей та молоді, майдан Незалежності
Від”їзд колективів – 20 липня після 10.00 год.

Адреса дирекції фестивалю:
03169, м.Київ (Жуляни) вул. Леніна, 7.
Тел. 044 332-57-86, 050 582-49-76
Е-mail: info@tarasbulba-fest.kiev.ua


www.tarasbulba-fest.kiev.ua

Автори проекту та дирекція фестивалю:
Худлжній керівник – Віталій Міщук.
Директор – Олександр Пахолюк
Виконавчий директор – Микола Арсенюк
Вложения
lg.gif
lg.gif (11.03 КБ) 7492 просмотра
S-K31
Аватара пользователя
Dionisy
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 11 дек 2006, 09:40
Откуда: Донецк-Киев

Сообщение Dionisy »

Странный рок-фестиваль
Фестиваль обіймає три жанрові категорії: рок-, поп- та етнічна музика.
Аватара пользователя
skype87
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 29 май 2008, 15:38
Откуда: Демидівка, РВ
Контактная информация:

Сообщение skype87 »

Dionisy писал(а):Странный рок-фестиваль
Фестиваль обіймає три жанрові категорії: рок-, поп- та етнічна музика.
Це лише заявлені організаторами можливості, хоча я як таких "поп"-виконавців не бачив там.
S-K31
Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя